دوره افسر ایمنی HSE

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان به عنوان مجری دوره های تخصصی شرکت گاز استان خراسان رضوی با تکیه بر ۱۰ سال تجربه آموزشی در پی برگزاری موفق دوره های آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) بر آن شده است دوره افسر ایمنی HSE را برگزار نماید. دوره افسر ایمنی HSE با هدف پوشش سرفصل هایی که کمتر به آن پرداخته می شود و هر متخصص HSE نیازمند مهارت در آنها است بر اساس استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور تدوین شده است.

دوره افسر ایمنی HSE

معرفی دوره افسر ایمنی HSE:

دوره افسر ایمنی HSE یک دوره تئوری و عملی است که  به موضوعات ایمنی (Safety) بهداشت (Health) و محیط زیست (Environment) در محیط کار جهت جلوگیری از خطرات محیط کار و فعالیت های پر ریسک پرداخته می شود. سازمان ها به منظور نظارت بر عملکرد ایمنی، بهداشت و محیط زیست و همچنین شناسایی خطرات ناشی از فعالیت ها و پیشگیری از حوادثی که سلامت فردی را تهدید می کند، مسئول HSE استخدام می کنند.

افسر ایمنی HSE بایستی اطلاعاتی در زمینه خطرات محیط کار و فعالیت های پر ریسک را داشته باشد تا بتواند در محیط کار مدیریت های لازم از قبیل بازرسی واحدهای عملیاتی و اداری جهت اطمینان از محیط ایمن انجام کار،  کنترل انبارها و محل نگهداری کپسول های اطفای حریق، نظارت و کنترل شناسایی و ارزیابی خطرات و … را انجام دهد.

هدف دوره افسر ایمنی HSE:

دوره افسر ایمنی HSE یکی از پرکاربردترین دوره ها جهت یادگیری و ارتقاء سطح دانش در حوزه ایمنی است که هدف از برگزاری آن تربیت افسر HSE متخصص جهت ورود به بازار کار و بروزرسانی اطلاعاتی افسران HSE مشغول به کار می باشد.

سرفصل دوره افسر ایمتی HSE:

  • اجرا و ایفای نقش ستادی افسر
  • کنترل و مدیریت خطر
  • اجرای دستورالعمل ها و آیین نامه های حفاظت کار
  • گزارش گیری و چک لیست ها
  • برگزاری جلسه گوشزدهای ایمنی
  • استفاده از لوازم حفاظت فردی (PPE) و رعایت استانداردهای آن

مدرس : مهندس عزتی

تاریخ برگزاری: ۲ آبان ماه ۹۸ – روزهای پنجشنبه و جمعه (۶۰ ساعت)

در صورت پرداخت نقدی از ۵ درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ،۱ قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین ۱۹، پلاک ۹۵ مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *