دوره آموزش کفپوش اپوکسی

دوره آموزش کفپوش اپوکسی یکی از دوره های پرطرفدار دپارتمان مهندسی عمران و معماری آموزشگاه سنجش پارسیان است. با توجه به قابلیت های کفپوش سه بعدی در فضاهای مسکونی، تجاری و اداری طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. بنایراین جهت پرورش نیروهای ماهر و کارآمد در حوزه اجرای و نصب کفپوش اپوکسی، این دوره به صورت کاملا عملی در کارگاه اپوکسی این موسسه برگزار می شود.

اپوکسی چیست؟

اپوکسی نام دیگر پولی پوکساید است که امروزه در صنعت و ساخت و ساز کاربرد دارد. این ماده بر روی انواع سطوح بتنی، فلزی، سیمانی قابل اجرا است و به دلیل مقاوت بالا در اماکنی که معیارهای مقاومت و زیبایی مدنظر است، بسیار کارآمد است. این کفپوش ها جلوه تازه و فوق العاده ای به محیط داخلی ساختمان می دهد.

هدف دوره:

مزایای کاربردی اپوکسی از جمله مقاوم در برابر حریق و مواد اسید، قابلیت اجرای آسان، تنوع طرح سبب استقبال از این صنعت شده و رشد چشمگیری داشته است. لذا فراگیری نحوه اجرای انواع کفپوش سه بعدی، متره برآود و نحوه بازاریابی در این حوزه ضروری است و از اهداف اصلی دوره آموزش کفپوش سه بعدی برشمرده می شود.

سرفصل دوره آموزش کفپوش اپوکسی:

  • آموزش اجرای کفپوش اپوکسی ساده، رنگی، استیکر، سه بعدی
  • آموزش نحوه اجرای کفپوش اپوکسی ابروباد، اکلیلی، گرانیتی، دانه شیشه ای، فلوکی، صنعتی، پارکینگی به ۳ روش طی ۱۲ مرحله
  • آموزش متره و برآورد، نحوه بازاریابی

مخاطبین دوره:

مخاطبین دوره اجر و نصب کفپوش سه بعدی اپوکسی طراحان داخلی و کلیه علاقه مندان به ایجاد جلوه ای متفاوت به دیوار و سقف های ساختمان است.

گواهینامه دوره عملی اپوکسی:

علاقه مندان به شرکت در دوره آموزش اپوکسی با حضور در کلاس های حضوری و آزمون پایان دوره، مدرک قابل ترجمه رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت می کنند. مدرک فنی و حرفه ای ای اپوکسی جهت افزایش امتیاز متقاضیان مهاجرت کارآمد است.

جزئیات دوره

شهریه دوره:1,440,000

مدرسمهندس موسوی

تاریخ شروع دوره1400-03-31

مدت زمان15

روزهای برگزاریهر روز

ساعت برگزاری15 الی 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *