معامله گر بورس اوراق بهادار

توضیحات تکمیلی

معامله گر بورس اوراق بهادار یکی از دوره های کاربردی در زمینه مدیریت بازارهای بین المللی است. معامله گر اوراق بهادار (Exchange Trader) فردی است که با اطلاع از قوانین و مقررات مربوطه، کسب مهارت های ویژه و رعایت اصول اخلاقی به انجام معاملات اوراق بهادار می پردازد.

اوراق بهادار چیست؟

اوراق بهادار (Securities) یکی از راه‌های تأمین مالی است که قابلیت نقل و انتقال و تبدیل به وجه نقد را دارد. این اوراق در بازار سرمایه به طور کلی به سه دسته اوراق سهام (Equity Securities)، اوراق بدهی (Debt Securities) و اوراق مشتقه (Derivative Securities) تقسیم بندی می شود. بورس اوراق بهادار، بازاری کارا و شفاف همراه با ابزارهای متنوع و دسترسی آسان است که سبب ارزش افزوده برای ذینفعان آن می شود. بازار بورس اوراق بهادار در قالب شرکت‌های سهامی با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی عام تأسیس و اداره می‌شود که در آن سهام شرکت‌ها و اوراق مشارکت مورد معامله قرار می‌گیرد.

هدف از آموزش بورس اوراق بهادار:

هدف از دوره آموزش بورس اوراق بهادار شناخت کامل و اصولی تمام ابعاد بازار سهام و اوراق بهادار (بورس و فرابورس) است بطوریکه که شما پس از پایان این دوره شناخت کافی نسبت به این بازار سرمایه خواهید داشت و اقدام به

سرفصل دوره معامله گر بورس اوراق بهادار:

  • بررسی ساز و کار مقرراتی معاملات اوراق بهادر
  • شناسایی و کار عملیاتی معاملات اوراق بهادر
  • شناسایی و به کار گیری مهارت های ویژه شغلی
  • انجام معاملات در سامانه معاملاتی

مخاطبین دوره:

مخاطبین این دوره کلیه علاقه مندان به بازار سرمایه و بازار بورس اوراق بهادار است که مایل هستند به عنوان شغل دوم با درآمد بالا در این حوزه فعالیت داشته باشند.

گواهینامه دوره معامله گر بورس اوراق بهادار:

علاقه مندان به شرکت در این دوره با حضور در کلاس های حضوری/آنلاین و آزمون پایان دوره، مدرک قابل ترجمه رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت می کنند.


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, int given in /home/sanjeshp/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 2205

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/sanjeshp/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 2205

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها