تعمیر،نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی

دوره تعمیر،نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی از جمله دوره های ویژه بازار کار دپارتمان مهندسی مکانیک و تاسیسات آموزشگاه سنجش پارسیان است.دوره آموزش تعمیرات پکیج به صورت عملی در کارگاه های مجهز آموزشگاه برگزار می شود و متقاضیان مراحل تعمیرات و نصب و عیب یابی پکیج بر روی انواع پکیج به صورت صفر تا صد انجام می دهند.

عیب یابی پکیج از مهم ترین بخش های پروسه تعمیر پکیج است و تکنسین با شناسایی صحیح قطعه معیوب می تواند از اختلال های ماندگار در کارکرد پکیج پیشگیری کند.

بازار کار آموزش نصب و تعمیرات تخصصی پکیج شوفاژ دیواری:

با رشد روز افزون ساخت و ساز در کشور ایران و نیاز به سیستم گرمایش و استقبال از دستگاه های پکیج در منازل مسکونی و ادارات، نیاز به نیروی متخصص و کاردان به عنوان تکنسین در زمینه تعمیرات و عیب یابی پکیج شوفاژ گازی مشهود است. لذا آشنایی با این فن و حرفه می تواند باعث پیشرفت کاری و درآمدی فرد شود.

هدف دوره آموزش تخصصی پکیج شوفاژ گازی:

هدف از برگزاری این دوره تسلط و آشنایی هرچه بیشتر کارآموزان با پکیج شوفاژ گازی و پرورش تکنسین های مجرب برای ورود به بازار می باشد لذا آموزش پکیج شوفاژ گازی به صورت تئوری ،عملی و اجرایی در کارگاه مجهز به دستگاه پکیج شوفاژ گازی با انواع برندهای مطرح موجود در بازار بسیار کارآمد خواهد بود.

سرفصل دوره تعمیر،نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی:

  • آشنایی با انواع پکیج شوفاژ گازی
  • تشریح مدار گردش آب در پکیج
  • معرفی قطعات داخلی پکیج

آشنایی با انواع شعله

آشنایی با احتراق و محصولات احتراق

  • آشنایی با سنسورهای پکیج
  • آموزش جامع و عملی عیب یابی انواع پکیج و قطعات آن و عیب یابی و رفع خطا
  • آموزش عملی نصب پکیج
  • آشنایی با قوانین و استانداردهای نصب دودکش انواع پکیج
  • ارائه طرح ها و متدهای کارآفرینی در بازار کار

گواهینامه دوره نصب و نگهداری پکیج شوفاژ گازی:

علاقه مندان به شرکت در دوره نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی با حضور در کلاس های حضوری/آنلاین و آزمون پایان دوره، مدرک قابل ترجمه رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت می کنند. با مدرک فنی و حرفه ای دوره تعمیر پکیج می توان جهت اخذ مدرک جواز کسب و اخذ نمایندگی شرکت ها اقدام نمود.

جزئیات دوره

شهریه دوره:2,990,000

مدرسمهندس ایمانی

تاریخ شروع دوره1401-05-29

مدت زمان40

روزهای برگزارییکشنبه

ساعت برگزاری16 الی 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.