برگزاری دوره PDMS

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با به کار گیری مدرسین مجرب در صنعت نفت , گاز و پتروشیمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ماژولهای مختلف نرم افزارPDMSمی نماید.

3

 

هدف دوره:

 با توجه به نیاز شرکت ها در صنایع نفت ، گاز ، پالایشگاه ،پتروشیمی و صنایع وابسته به این علم و همچنین با توجه به نیاز شرکت های خصوصی برای شرکت در این دوره ها و نبود امکانات و سازماندهی منسجم برای اجرای چنین دوره ای که جزء اصولی ترین تخصص های روز دنیا می باشد، آموزشگاه سنجش پارسیان تصمیم به اجرای دوره آموزشی 4 روزه گرفته است. این دوره تلفیقی از آموزش و آشنایی مقدماتی با  Plant است.  با توجه به اهداف و سر فصل های ارائه شده این دوره یکی از تخصصی ترین دوره های آموزشی در منطقه محسوب می شود و ضرورت اجرای آن در منطقه احساس می شود. دوره فوق در محیط آموزشی مجهز برگزار می شود و دارای امکانات آموزشی حرفه ای جهت برخورداری کامل از محتوای دوره بوده و این امید به شرکت کننده محترم داده می شود که در این محیط آموزشی با در اختیار قرار گرفتن امکانات درک بهتر مسائل و موارد آموزشی با تاثیر بیشتری برخوردار است .

 

PDms Table

معرفی دوره PDMS :

pdms

نرم افزارPDMSمحصول شرکتAVEVA، یکی از کارآمدترین نرم‌افزارهای مدل‌سازی صنایع نفت، گاز و پتر.شیمی در دنیاست که در اکثر کشورها به عنوان اولین انتخاب در مقایسه با نرم‌افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار قابلیت طراحی، مدل‌سازی و مدیریت یک سایت را تا بالاترین حد آن داراست. از جمله نکات مثبت این نرم‌افزار هم‌خوانی در ارسال و دریافت فایل‌ها جهت هماهنگی با نرم‌افزارهای متداول و رایج مهندسی است. همچنین در صورت لزوم می‌توان با زبانVisual Basic برای این نرم‌افزار برنامه‌نویسی نمود. قابلیت خروجی انواع گزارش‌ها با فرمتWordو  Excelرا دارد و نیز می‌توان نقشه‌های خروجی را با فرمتDWG،DXF وPLTبه  Autocadمنتقل نمود. از جمله موارد دیگری که این نرم‌افزار را پرمخاطب می‌سازد،  MultiUserبودن آن و قابلیت نصب روی Server است. بدین ترتیب چندین کاربر می‌توانند هم‌زمان روی قسمت‌های مختلف یک پروژه کار کنند به طوریکه هرگونه تغییر در هر یک از واحدهای مهندسی بلافاصله توسط دیگر واحدهای مهندسی قابل رویت باشد.

با توجه به كاربردهاي گوناگون و وسيع نرم‌افزار PDMS ، آشنايي اجمالي فراگيران با كليات نرم‌افزار در مرحله اول و تبحر در استفاده از پر استفاده‌ترين ماژولهاي PDMS جزء اهداف برگزاري دوره ياد شده مي‌باشد . در واقع هدف از اجراي اين دوره را مي‌توان تربيت متخصصين نرم‌افزار PDMS دانست كه فراگيران مهارتهاي مورد نياز را در ماژولهاي اصلي ورودي نظير Draft ، IsoDraft با تأكيد بر DesignEquipment ، DesignPiping فرا خواهند گرفت .به بيان ديگر كسب مهارتهاي لازم در ماژولهاي اصلي نرم‌افزار PDMS از مهمترين اهداف مورد نظر در برگزاري اين دوره است تا دانش‌آموختگان با تكيه بر مطالب فراگرفته شده در طول دوره توانايي اشتغال به كار در مراكز و شركتهايي را داشته باشند كه به طراحي با نرم‌افزار PDMS مي‌پردازند.

هزینه ثبت نام : 450.000 تومان

TAble


:مدارک مورد نیاز ثبت نام
کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، کپی کارت دانشجویی ، 1 قطعه عکس
تاریخ برگزاری : 22 بهمن الی 25 بهمن ماه 92 از ساعت 8 الی 17 به همراه پذیرایی و صرف نهار
محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

تلفن : 8443310-0511

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *