برگزاری دوره PDMS

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با به کار گیری مدرسین مجرب در صنعت نفت , گاز و پتروشیمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ماژولهای مختلف نرم افزارPDMSمی نماید.

3

 

هدف دوره:

 با توجه به نیاز شرکت ها در صنایع نفت ، گاز ، پالایشگاه ،پتروشیمی و صنایع وابسته به این علم و همچنین با توجه به نیاز شرکت های خصوصی برای شرکت در این دوره ها و نبود امکانات و سازماندهی منسجم برای اجرای چنین دوره ای که جزء اصولی ترین تخصص های روز دنیا می باشد، آموزشگاه سنجش پارسیان تصمیم به اجرای دوره آموزشی 4 روزه گرفته است. این دوره تلفیقی از آموزش و آشنایی مقدماتی با  Plant است.  با توجه به اهداف و سر فصل های ارائه شده این دوره یکی از تخصصی ترین دوره های آموزشی در منطقه محسوب می شود و ضرورت اجرای آن در منطقه احساس می شود. دوره فوق در محیط آموزشی مجهز برگزار می شود و دارای امکانات آموزشی حرفه ای جهت برخورداری کامل از محتوای دوره بوده و این امید به شرکت کننده محترم داده می شود که در این محیط آموزشی با در اختیار قرار گرفتن امکانات درک بهتر مسائل و موارد آموزشی با تاثیر بیشتری برخوردار است .

 

PDms Table

معرفی دوره PDMS :

pdms

نرم افزارPDMSمحصول شرکتAVEVA، یکی از کارآمدترین نرم‌افزارهای مدل‌سازی صنایع نفت، گاز و پتر.شیمی در دنیاست که در اکثر کشورها به عنوان اولین انتخاب در مقایسه با نرم‌افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار قابلیت طراحی، مدل‌سازی و مدیریت یک سایت را تا بالاترین حد آن داراست. از جمله نکات مثبت این نرم‌افزار هم‌خوانی در ارسال و دریافت فایل‌ها جهت هماهنگی با نرم‌افزارهای متداول و رایج مهندسی است. همچنین در صورت لزوم می‌توان با زبانVisual Basic برای این نرم‌افزار برنامه‌نویسی نمود. قابلیت خروجی انواع گزارش‌ها با فرمتWordو  Excelرا دارد و نیز می‌توان نقشه‌های خروجی را با فرمتDWG،DXF وPLTبه  Autocadمنتقل نمود. از جمله موارد دیگری که این نرم‌افزار را پرمخاطب می‌سازد،  MultiUserبودن آن و قابلیت نصب روی Server است. بدین ترتیب چندین کاربر می‌توانند هم‌زمان روی قسمت‌های مختلف یک پروژه کار کنند به طوریکه هرگونه تغییر در هر یک از واحدهای مهندسی بلافاصله توسط دیگر واحدهای مهندسی قابل رویت باشد.

با توجه به کاربردهای گوناگون و وسیع نرم‌افزار PDMS ، آشنایی اجمالی فراگیران با کلیات نرم‌افزار در مرحله اول و تبحر در استفاده از پر استفاده‌ترین ماژولهای PDMS جزء اهداف برگزاری دوره یاد شده می‌باشد . در واقع هدف از اجرای این دوره را می‌توان تربیت متخصصین نرم‌افزار PDMS دانست که فراگیران مهارتهای مورد نیاز را در ماژولهای اصلی ورودی نظیر Draft ، IsoDraft با تأکید بر DesignEquipment ، DesignPiping فرا خواهند گرفت .به بیان دیگر کسب مهارتهای لازم در ماژولهای اصلی نرم‌افزار PDMS از مهمترین اهداف مورد نظر در برگزاری این دوره است تا دانش‌آموختگان با تکیه بر مطالب فراگرفته شده در طول دوره توانایی اشتغال به کار در مراکز و شرکتهایی را داشته باشند که به طراحی با نرم‌افزار PDMS می‌پردازند.

هزینه ثبت نام : 450.000 تومان

TAble


:مدارک مورد نیاز ثبت نام
کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، کپی کارت دانشجویی ، 1 قطعه عکس
تاریخ برگزاری : 22 بهمن الی 25 بهمن ماه 92 از ساعت 8 الی 17 به همراه پذیرایی و صرف نهار
محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

تلفن : 8443310-0511

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *