دوره عملی نصب راه اندازی و تعمیر کولرگازی

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با تکیه بر 9 سال تجربه آموزشی، با توجه به گسترش استفاده از کولرهای گازی و رشد روز افزون استفاده از این تجهیزات در ساختمان ها و عدم وجود نیروهای متخصص کافی در حوزه تعمیرات و سرویس آنها  و استقبال از این دوره، برای دومین و آخرین بار در این ترم آموزشی (زمستان 97)  اقدام به برگزاری دوره عملی نصب راه اندازی و تعمیر کولرگازی نموده است.

این دوره بصورت کاربردی و عملی در کارگاه های مجهز این مجموعه برگزار می گردد بطوریکه کارآموزان بصورت فردی و یا بصورت دو تایی بصورت عملی توضیحات مدرس دوره را روی کولر گازی انجام می دهند

دوره عملی نصب راه اندازی و تعمیر کولرگازی

هدف دوره عملی نصب راه اندازی و تعمیر کولرگازی:

کارآموزان پس از شرکت در دوره آموزش عملی نصب و تعمیر کولر گازی اسپلیت توانایی تعمیر و عیب یابی انواع بردها و مدارات الکترونیکی کولرهای گازی پیدا می کنند و قادر خواهند بود با دریافت گواهینامه بین المللی و جواز کسب وارد بازار پردرآمد این حرفه شوند و یا جهت کار به خارج از کشور اعزام شوند.

سرفصل دوره عملی نصب راه اندازی و تعمیر کولرگازی:

  • آشنایی با مفاهیم تهویه مطبوع و موارد فیزیکی گرما و سرما
  • آشنایی با سیکل تبرید تراکمی در کولر گازی
  • آشنایی با انواع کولرهای گازی نصب و راه اندازی کولرهای گازی
  • شارژ گاز ، وکیوم ، شستشو با ازت ، تست فشار
  • عیب یابی یونیت داخلی و خارجی و رفع عیب
  • آشنایی با دستگاه های اینورتر، نصب و راه اندازی و تست برد اینورتر

مزایای شرکت در دوره آموزش عملی نصب و تعمیر کولر گازی اسپلیت:

متقاضیان پس از شرکت در این دوره بازار کار پرسود و گسترده ای را در شرکت های گارانتی، مراکز خدمات تخصصی ، صنعت ساختمان پیش روی خود خواهند دید و قادر خواهند بود با دریافت گواهینامه و جواز کسب وارد بازار پر درآمد این حرفه شوند. پس از پایان دوره و با ورود به بازار قادر خواهید بود مشکلات و تعمیرات خود را با مدرس دوره در میان بگذارید. این دوره آموزشی زمینه ورود علاقه مندان به حرفه تعمیرات دستگاه های تهویه مطبوع ظرفیت بالا نظیر چیلرها را نیز فراهم می نماید.

مدرس : مهندس علیزاده

تاریخ برگزاری: 26 دی ماه 97 – روزهای زوج (45 ساعت)

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

همه آموزشگاه ها مدرک قابل ترجمه ندارند

اگر آموزشگاه دارای مجوزهای خاصی باشد مدارک پایان دوره ای صادر می نماید که دارای ارزش ترجمه است. یعنی در صورت تمایل دانشپذیر ، وی می تواند با مراجعه به دارالترجمه رسمی قوه قضاییه گواهینامه خود را ترجمه رسمی ( تاییده وزارت امور خارجه و دادگستری ) نماید. این مدرک به عنوان یک مدرک معتبر و تایید شده از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران در هر کجای دنیا قابل ارایه می باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *