۱) تمامی کتب و محصولات ارائه شده توسط فروشگاه آموزشگاه سنجش پارسیان پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش، ارسال می گردد.

۲) کلیه کتاب ها و محصولات بصورت نو عرضه می گردد و  فروشگاه آموزشگاه سنجش پارسیان کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

۳) تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود.

۴) خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و فروشگاه آموزشگاه سنجش پارسیان هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۵) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران است، کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن آموزشگاه سنجش پارسیان  کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

۶) کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

۷) اطلاعات مشتریان (آدرس، شماره تلفن و…) صرفاً در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

۸) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست.

۹) درصورت انصراف مشتری از سفارش تایید شده ۲۰% از هزینه پرداخت شده کسر و مابقی به حساب مشتری مسترد می گردد.

۱۰) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا ۲۴ ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران آموزشگاه سنجش پارسیان را در جریان بگذارید.

۱۱) ثبت نام در سایت فروشگاه آموزشگاه سنجش پارسیان و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.