آموزش کفپوش و دیوارپوش سه بعدی

تاریخ:

با توجه به علاقه به تغییر در دکوراسیون محل سکونت و کار، نسل جدیدی از تزئینات دکوراسیون برای محیط های اداری و مسکونی بصورت سه بعدی برای کف، بنام کفپوش های اپوکسی رونق گرفته است که جلوه ای خاص و زیبایی را به مکان می دهد، لذا آموزشگاه سنجش پارسیان با هدف ارتفا دانش و نیرو فنی در زمینه های کفپوش سه بعدی و دیوار پوش اقدام به برگزاری دوره آموزش کفپوش و دیوارپوش سه بعدی به صورت عملی و کاربردی در ترم پاییز 97 نموده است. 

آموزش کفپوش و دیوارپوش سه بعدی

معرفی کفپوش سه بعدی و سقف کشسان:

کفپوش سه بعدی اپوکسی جلوه تازه و فوق العاده ای به محیط داخلی ساختمان می دهد، این نوع کفپوش ها با بهره گیری از چاپ سه بعدی که صورت می پذیرید و همچنین رزین اپوکسی اجرایی می شود.

سقف کشسان، نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که یک فناوری جدید جهت پوشش سقف ها در ساختمان های امروزی جهت تغییر فضاهای محیطی می باشد. سقف کشسان بخاطر هزینه مناسب و راحتی در نصب  و باز کردن آن گزینه مناسبی برای پوشش داخلی ساختمان ها می باشد از جمله ویژگی های منحصر این نوع سقف ها ، قابلیت شستشو ، جابه جایی و باز و بسته کردن در صورت هر گونه خرابی تاسیسان پشت سقف ، تنوع طرح بی نظیر و نامحدود و … می باشد.

سرفصل دوره آموزش کفپوش و دیوارپوش سه بعدی:

مباحث تئوری:

▪️ تاریخچه اپوکسی

▪️ آموزش کامل شناخت انواع زیرسازی ها و انواع رنگهای اپوکسی و انواع متریالها

▪️ شناخت و نحوه ساخت انواع گروت ها و بتونه

▪️ شناخت انواع متریال ها بر اساس کاربری محصول

▪️ نحوه بازدید صحیح از مکان پروژه و قیمت گذاری

مباحث عملی:

▪️ آموزش نصب انواع دیوارپوش و کاغذ دیواری

▪️ کفپوش اپوکسی ساده، رنگی ، ابر و باد، استیکر، سه بعدی،  گرانیتی، اکلیکی، صنعتی و پارکینگی

▪️ نحوه کار با رزین برای کارهای تزئینی

▪️ طراحی مکان و برآورد هزینه ها ، نحوه بازاریابی

مخاطبین دوره:

مخاطبین دوره آموزش کفپوش و دیوارپوش سه بعدی طراحان داخلی و کلیه علاقه مندان به ایجاد جلوه ای متفاوت به دیوار و سقف های ساختمان است.

مدرس: مهندس موسوی

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

همه آموزشگاه ها مدرک قابل ترجمه ندارند

اگر آموزشگاه دارای مجوزهای خاصی باشد مدارک پایان دوره ای صادر می نماید که دارای ارزش ترجمه است. یعنی در صورت تمایل دانشپذیر ، وی می تواند با مراجعه به دارالترجمه رسمی قوه قضاییه گواهینامه خود را ترجمه رسمی ( تاییده وزارت امور خارجه و دادگستری ) نماید. این مدرک به عنوان یک مدرک معتبر و تایید شده از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران در هر کجای دنیا قابل ارایه می باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *