برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با تکیه بر 9 سال تجربه آموزشی با توجه به افزایش رویکرد مدیریت پروژه در پروژه های کشور به ویژه پروژه های عمرانی با هدف آشنایی مدیران سازمان های پروژه محور، دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی صنایع، عمران با اهمیت برنامه ریزی و کنترل روند پروژه ها، اقدام به برگزاری دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project7 نموده است.

برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project

معرفی نرم افزار مدیریت پروژه MS-Project:

نرم افزار Microsoft Project برای مدیریت زمانی پروژه های بزرگ و کوچک و حتی کنترل اعمال روزانه فردی کاربرد دارد. نرم افزار MS Project محبوب ترین نرم افزار برای کمک به مدیران پروژه برای ایجاد برنامه ها، مدیریت منابع، پیگیری پیشرفت فعالیت ها، مدیریت بودجه و تجزیه و تحلیل فعالیت ها می باشد.  این نرم افزار تصویر روشنی از پروژه را در اختیار فرد قرار می دهد که می تواند تمامی جزییاتی که در روند پروژه باید تکمیل شوند را در آن قرار دهد و آنها را مدیریت و سازماندهی نماید.

مديريت پروژه به مفهوم برنامه ريزی هدايت، ارزيابي کنترل و نظارت بر روند پيشرفت پروژه هاي مختلف به منظور پيشبرد آن ها با در نظر گرفتن  عوامل زمان، انرژی و هزينه است. اجراي يک  پروژه به مفهوم انجام يک ليست از برنامه ها و طرح های مورد نظر به صورت کاملا هماهنگ، به موازات هم و در يک بازه زمانی مشخص است که تنها همبستگی و هماهنگی ميان کل اجزای پروژه موفقيت حاصل خواهد شد.

آنچه در تمامی پروژه ها حائز اهمیت می باشد، برنامه ريزی و کنترل است. مفهوم برنامه ريزی در روند اجرای يک پروژه تعيين ترتيب و توالی زماني به منظور انجام فعاليت هاي مربوط به پروژه با در نظر گرفتن  اولويت بندی آن ها است و مفهوم کنترل درحوزه مديريت پروژه شامل بررسی و نظارت دقيق بر روند اجرای برنامه های از پيش تعيين شده است.

سرفصل دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project:

  • ايجاد پروژه و مشخصات آن
  • تعريف ساختار شكست كار (WBS)
  • تعريف فعاليتها و روابط آن
  • تعريف و تخصيص تقويمهاي كاري
  • محدوديتها (Constraint)
  • فعاليت هاي ادواري
  • ايجاد برنامه مبنا (Base Line)
  • نظارت و كنترل پروژه (Updating)

هدف دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project:

هدف از برگزاری دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project تربیت متخصصینی است که توانایی کاربرد، اجرا و پیاده سازی تکنیکهای مدیریت و کنترل پروژه در نرم افزار MS Project را دارا باشند.

مخاطبین دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project:

تمامي مديران و کارشناسان سازمان های پروژه محور، کارشناسان مهندسی صنایع، عمران،مدیریت و سایر کارشناسان شاغل در زمینه کنترل پروژه مخاطبین این دوره می باشند.

مدرس: مهندس عابدی

تاریخ برگزاری: 20 تیرماه 98 – روزهای پنجشنبه و جمعه ( 40 ساعت )

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *