دوره تخصصی شبیه سازی فرآیند با نرم افزار Aspen Plus

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان به عنوان مجری دوره های تخصصی شرکت گاز استان خراسان رضوی با هدف آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی  با نرم افزارهای نوین طراحی در مهندسی شیمی، در ترم بهار 97 اقدام به برگزاری دوره تخصصی شبیه سازی فرآیند با نرم افزار Aspen Plus نموده است.

معرفی نرم افزار Aspen Plus:

نرم افزار Aspen Plus یکی از محصولات شرکت AspenTech است که بخش عمده ای از نیازهای مهندسین شیمی‌ و مهندسین مکانیک را برآورده می‌نماید. Aspen Plus قدرتمندترین نرم افزار در زمینه طراحی، اجرا، بهینه سازی امکانات تولید سودآور و ایمن و شبیه سازی واحدهای فرآیندی، نیروگاهی و مخازن طبیعی نفت و گاز می‌باشد. نقطه قوتی که این نرم افزار را نسبت به سایر نرم افزارها متمایز می­کند قابلیت شبیه سازی سیستم‌های پلیمری و همچنین مجموعه‌ای از ابزارها را برای ساخت و بهینه‌سازی مدل‌های پردازشی شامل ویژگی‌های فیزیکی، فرآیندهای گازها جامدات و مایعات, مدلسازی معادلات و الکترولیت‌های پیشرفته، فراهم می‌آورد. این امر بهبود افزایش دقت مدل‌سازی فرآیندهای شیمیایی را تضمین می‌کند.

دوره تخصصی شبیه سازی فرآیند با نرم افزار Aspen Plus

هدف دوره:

هدف از برگزاری دوره تخصصی شبیه سازی فرآیند با نرم افزار Aspen Plus توانایی بررسی شبیه‌سازی فرآیند صنایع مختلف تولیدی نفت، گاز و شیمیایی در بهینه کردن طرح با بهره گیری از این نرم افزار می باشد.

سرفصل دوره:

  • آشنایی با ابزارهای شبیه سازی Aspen plus
  • آشنایی و شبیه سازی تجهیزات فرآیندی
  • آشنایی و شبیه سازی تجهیزات حرارتی
  • مدلسازی  و شبیه سازی مبدل­ های حرارتی
  • مدلسازی و شبیه سازی برج های تقطیر
  • مدلسازی و شبیه سازی برج های تقطیر غیر ایده آل
  • شبیه سازی راکتورهای شیمیایی
  • آشنایی با ابزارهای Model Analysis Tools
  • آشنایی با مدل های شبیه سازی تجهیزات تغییر دهنده فشار

مخاطبین دوره:

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی شیمی، مکانیک، مهندسی نفت و گاز و کلیه کارشناسانی که در کارخانه با فرآیند های شیمیایی سر و کار دارند

مدرس: دکتر غفاریان عیدگاهی مقدم

تاریخ برگزاری: 31 فروردین ماه 97 – روزهای دوشنبه و جمعه ( 30 ساعت )

در صورت پرداخت نقدی تا 25 فروردین ماه از 15 درصد تخفیف بهره مند می شوید، لازم به ذکر است در صورت عضویت در کانال آموزشگاه سنجش پارسیان از 10 درصد تخفیف مازاد نیز بهره مند خواهید شد.همچنین در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *