تحلیل مسائل ژئوتکنیکی به‌ کمک نرم‌ افزار آباکوس

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با توجه به رشد روز افزون علم به منظور رفع نیاز های آموزشی و اطلاعاتی محققین و پژوهشگران مهندسی ژئوتکنیک اقدام به برگزاری دوره تخصصی تحلیل مسائل ژئوتکنیکی به‌ کمک نرم‌ افزار آباکوس (تحلیل و طراحی المان های ژئوتکنیکی با نرم افزار ABAQUS ) در ترم بهار نموده است.

تحلیل مسائل ژئوتکنیکی به‌ کمک نرم‌ افزار آباکوس

هدف دوره:

نرم‌افزار ABAQUS از جمله نرم‌افزارهای قدرتمند مهندسی به کمک رایانه در زمینه تحلیل به روش اجزاء محدود (FEM) در بازار است.آباکوس قابلیت حل مسائل از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده ترین مدلسازی غیر خطی را دارا می‌باشد. این نرم‌افزار دارای مجموعه المانهای بسیار گسترده‌ای می‌باشد که هر نوع هندسه‌ای را می‌توان توسط این المان‌ها مدل کرد. همچنین دارای مدل‌های رفتاری بسیار زیادی است که در مدلسازی انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظیر فلزات، کامپوزیت‌ها، بتن مسلح، فومهای فنری و نیز شکننده و همچنین مصالحی ژئوتکنیکی نظیر خاک و سنگ، قابلیت بالایی را ممکن می‌سازد.

سرفصل دوره:

هدف از برگزاری دوره آموزشی تحلیل مسائل ژئوتکنیکی به‌ کمک نرم‌ افزار آباکوس آشنایی با اصول و مبانی مدلسازی مسائل ژئوتکنیکی، تحلیل و طراحی المان های ژئوتکنیکی با نرم افزار ABAQUS می باشد.

سرفصل دوره:

  • تحلیل انواع مدل های رفتاری ( دوبعدی و سه بعدی )
  • مدلسازی فونداسیون ( دوبعدی و سه بعدی )
  • مدلسازی اندرکنش خاک و سازه در فونداسیون و شمع ( دوبعدی و سه بعدی )
  • مدلسازی سازه، شمع و فونداسیون بصورت استاتیکی و دینامیکی ( دوبعدی و سه بعدی )
  • طراحی سازه نگهبان

مدرس : مهندس عابدی

تاریخ برگزاری: 1 خردادماه 97 (60 ساعت)

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *