دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با تکیه بر 10 سال تجربه آموزشی با توجه به افزایش رویکرد مدیریت پروژه در پروژه های کشور به ویژه پروژه های عمرانی با هدف آشنایی مدیران سازمان های پروژه محور، دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی صنایع، عمران با اهمیت برنامه ریزی و کنترل روند پروژه ها، اقدام به برگزاری دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP نموده است.

دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP

معرفی نرم افزار MSP:

نرم افزار MSP که مخفف Microsoft Project برای مدیریت زمانی پروژه های بزرگ و کوچک و حتی کنترل اعمال روزانه فردی کاربرد دارد. نرم افزار MS Project محبوب ترین نرم افزار برای کمک به مدیران پروژه برای ایجاد برنامه ها، مدیریت منابع، پیگیری پیشرفت فعالیت ها، مدیریت بودجه و تجزیه و تحلیل فعالیت ها می باشد. این نرم افزار تصویر روشنی از پروژه را در اختیار فرد قرار می دهد که می تواند تمامی جزییاتی که در روند پروژه باید تکمیل شوند را در آن قرار دهد و آنها را مدیریت و سازماندهی نماید.

مدیریت پروژه به مفهوم برنامه ریزی هدایت، ارزیابی کنترل و نظارت بر روند پیشرفت پروژه های مختلف به منظور پیشبرد آن ها با در نظر گرفتن عوامل زمان، انرژی و هزینه است. اجرای یک پروژه به مفهوم انجام یک لیست از برنامه ها و طرح های مورد نظر به صورت کاملا هماهنگ، به موازات هم و در یک بازه زمانی مشخص است که تنها همبستگی و هماهنگی میان کل اجزای پروژه موفقیت حاصل خواهد شد.

آنچه در تمامی پروژه ها حائز اهمیت می باشد، برنامه ریزی و کنترل است. مفهوم برنامه ریزی در روند اجرای یک پروژه تعیین ترتیب و توالی زمانی به منظور انجام فعالیت های مربوط به پروژه با در نظر گرفتن اولویت بندی آن ها است و مفهوم کنترل درحوزه مدیریت پروژه شامل بررسی و نظارت دقیق بر روند اجرای برنامه های از پیش تعیین شده است.

سرفصل دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP:

  • تاریخچه و تعاریف مدیریت پروژه و آشنایی با محیط نرم افزار
  • تعریف فعالیتها و روابط آن
  • زیرمجموعه سازی فعالیت ها و لینک کردن فعالیت ها
  • تعریف منابع و تخصیص منابع به فعالیت ها
  • فرمول زمان بندی
  • تسطیح منابع
  • مدیریت ارزش حاصله
  • گزارش گیری

هدف دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP:

هدف از برگزاری دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP تربیت متخصصینی است که توانایی کاربرد، اجرا و پیاده سازی تکنیک های مدیریت و کنترل پروژه در نرم افزار MS Project را دارا باشند.

مخاطبین دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP:

تمامی مدیران و کارشناسان سازمان های پروژه محور، کارشناسان مهندسی صنایع، عمران،مدیریت و سایر کارشناسان شاغل در زمینه کنترل پروژه مخاطبین این دوره می باشند.

مدرس: مهندس زارع پور

تاریخ برگزاری: 16 آذرماه 98 – روزهای شنبه (40 ساعت)

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *