دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP

تاریخ:

آموزشگاه سنجش پارسیان با تکیه بر 10 سال تجربه آموزشی با توجه به افزایش رویکرد مدیریت پروژه در پروژه های کشور به ویژه پروژه های عمرانی با هدف آشنایی مدیران سازمان های پروژه محور، دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی صنایع، عمران با اهمیت برنامه ریزی و کنترل روند پروژه ها، اقدام به برگزاری دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP نموده است.

دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP

معرفی نرم افزار MSP:

نرم افزار MSP که مخفف Microsoft Project برای مدیریت زمانی پروژه های بزرگ و کوچک و حتی کنترل اعمال روزانه فردی کاربرد دارد. نرم افزار MS Project محبوب ترین نرم افزار برای کمک به مدیران پروژه برای ایجاد برنامه ها، مدیریت منابع، پیگیری پیشرفت فعالیت ها، مدیریت بودجه و تجزیه و تحلیل فعالیت ها می باشد. این نرم افزار تصویر روشنی از پروژه را در اختیار فرد قرار می دهد که می تواند تمامی جزییاتی که در روند پروژه باید تکمیل شوند را در آن قرار دهد و آنها را مدیریت و سازماندهی نماید.

مديريت پروژه به مفهوم برنامه ريزی هدايت، ارزيابی کنترل و نظارت بر روند پيشرفت پروژه هاي مختلف به منظور پيشبرد آن ها با در نظر گرفتن عوامل زمان، انرژی و هزينه است. اجرای يک پروژه به مفهوم انجام يک ليست از برنامه ها و طرح های مورد نظر به صورت کاملا هماهنگ، به موازات هم و در يک بازه زمانی مشخص است که تنها همبستگی و هماهنگی ميان کل اجزای پروژه موفقيت حاصل خواهد شد.

آنچه در تمامی پروژه ها حائز اهمیت می باشد، برنامه ريزی و کنترل است. مفهوم برنامه ريزی در روند اجرای يک پروژه تعيين ترتيب و توالی زماني به منظور انجام فعاليت هاي مربوط به پروژه با در نظر گرفتن اولويت بندی آن ها است و مفهوم کنترل درحوزه مديريت پروژه شامل بررسی و نظارت دقيق بر روند اجرای برنامه های از پيش تعيين شده است.

سرفصل دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP:

  • تاریخچه و تعاریف مدیریت پروژه و آشنایی با محیط نرم افزار
  • تعريف فعاليتها و روابط آن
  • زیرمجموعه سازی فعالیت ها و لینک کردن فعالیت ها
  • تعریف منابع و تخصیص منابع به فعالیت ها
  • فرمول زمان بندی
  • تسطیح منابع
  • مدیریت ارزش حاصله
  • گزارش گیری

هدف دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP:

هدف از برگزاری دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP تربیت متخصصینی است که توانایی کاربرد، اجرا و پیاده سازی تکنیک های مدیریت و کنترل پروژه در نرم افزار MS Project را دارا باشند.

مخاطبین دوره مدیریت پروژه با نرم افزار MSP:

تمامي مديران و کارشناسان سازمان های پروژه محور، کارشناسان مهندسی صنایع، عمران،مدیریت و سایر کارشناسان شاغل در زمینه کنترل پروژه مخاطبین این دوره می باشند.

مدرس: مهندس زارع پور

تاریخ برگزاری: 16 آذرماه 98 – روزهای شنبه (40 ساعت)

در صورت پرداخت نقدی از 5 درصد تخفیف بهره مند می شوید و در صورت پرداخت اقساطی چک های بانک های دولتی و معتبر قابل قبول است.

مدارک مورد نیاز ثبت نام :کپی شناسنامه، کپی کارت ملی ،1 قطعه عکس

محل برگزاری دوره : مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19، پلاک 95 مجتمع آموزشی سنجش پارسیان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *